Artykuł: Kolory tynków KNAUF

Tynki zewnętrzne. Czy Twoje mieszkanie znajduje się w mieście położonym na silnie zanieczyszczonym terenie? A może stoisz w pobliżu ruchliwej drogi, zakładu produkcyjnego lub fabryki? Smog miejski i spaliny mogą szybko zanieczyścić elewację. Gips Knauf CONNI to idealne rozwiązanie dla domów na obszarach o rosnącym zanieczyszczeniu. Jest najbardziej odporny na negatywne działanie czynników zewnętrznych, takich jak spaliny i miejski smog.

nowe wyświetlanie po zmianach

Wybierz powłokę odporną na pleśń, grzyby i glony. Tynki zewnętrzne Knauf w kolorze.

Czy Twój dom znajduje się w zielonej przestrzeni, jak park lub las? A może w pobliżu jest zbiornik wodny? Czy to rzeka czy jezioro? Obszary te charakteryzują się dużą wilgotnością, elewacja narażona jest na glebę organiczną, a pleśń, grzyby i glony mnożą się nieestetycznie.

Knauf KATI gips silikatowy

Gips Knauf KATI to idealne rozwiązanie na elewację domu nad jeziorem, w pobliżu lasu lub w pobliżu parku. Posiada najwyższą odporność na zanieczyszczenia mikrobiologiczne. Jest silnie zasadowy i hamuje rozwój glonów, glonów, grzybów i pleśni. Dzięki temu elewacja nie pokrywa się nieestetycznymi kwiatami. Gips Knauf Kati jest oddychający i jednocześnie mało chłonny. Zawarta w gipsie dyspersja polikrzemianowa reaguje z zawartym w powietrzu dwutlenkiem węgla, zwiększając z czasem trwałość powierzchni tynku.

Wybierz środek odplamiający

Czy Twoje mieszkanie znajduje się w mieście położonym na silnie zanieczyszczonym terenie? A może stoisz w pobliżu ruchliwej drogi, zakładu produkcyjnego lub fabryki? Smog miejski i spaliny mogą szybko zanieczyścić elewację.

Gips Knauf CONNI to idealne rozwiązanie dla domów na obszarach o rosnącym zanieczyszczeniu. Jest najbardziej odporny na negatywne działanie czynników zewnętrznych, takich jak spaliny i miejski smog. Posiada zdolność samooczyszczania się podczas deszczu, dzięki czemu zachowuje swój pierwotny kolor przez lata. Nie wymaga częstej konserwacji i gwarantuje długotrwałą estetykę elewacji. Gips Knauf CONNI jest oddychający i wodoodporny. Chroni przed skażeniem mikrobiologicznym oraz zapobiega rozwojowi mikroorganizmów takich jak glony, glony, grzyby i pleśnie.