Artykuł: Konstrukcja do sufitów podwieszanych modułowych T24 czy T15?

Czy zastosować konstrukcję T24 czy konstrukcję T15 do sufitu kasetonowego podwieszanego. Hurtownia PSB Warszawa posiada w sprzedaży konstrukcje sufitowe do sufitów kasetonowych firmy: Armstrong, AMF, Rockfon, Ecophon, Don, CMC. Konstrukcja do sufitu podwieszanego ma tradycyjnie 24 mm szerokości lub 15 mm szerokości, ale jest wiele rodzajów konstrukcji do sufitów modułowych odbiegających od tego schematu. Takimi konstrukcjami są konstrukcje korytarzowe, lub bardzo specjalistyczne konstrukcje np. typu matrix.


Konstrukcja T15 do sufitu podwieszanego kasetonowego.

Systemy konstrukcji sufitowej do podwieszanych sufitów modułowych sprzedajemy głównie w systemie połączeń zatrzaskowych lub zaczepowych. Konstrukcje sufitowe sprzedajemy w wielu wybranych kolorach RAL. Szukasz konstrukcji do sufitu kasetonowego w kolorze. Wyślij zapytanie do nas. 

System zaczepowy TL szerokość 15 mm

Profile mają różne zakończenia i system Armstrong TL ma połączenie profili głównych w systemie zaczepowym, a połączenie profili głównych z poprzecznymi jest ścięte prosto na styk.

Konstrukcja Prelude 15 - Prelude XL2

Profile mają różne zakończenia i system Armstrong Prelude XL2 ma połączenie profili głównych w systemie zatrzaskowym, a połączenie profili głównych z poprzecznymi jest nachodzące.

Konstrukcja Prelude 15 - Peakform

Profile mają różne zakończenia i system Armstrong TL ma połączenie profili głównych w systemie główka w główkę, a połączenie profili głównych z poprzecznymi jest ścięte Prosto ścięte - na styk lub nachodzące.

Konstrukcja Prelude 24 - Uniwersalne profile główne T24


Konstrukcja T24 do sufitu podwieszanego kasetonowego.

Konstrukcja do sufitu podwieszanego T24 od konstrukcji T15 różni się głównie szerokością stopki. Sposoby montażu, dostępne kolory itd posiadają te same parametry.

Przy dokupowaniu konstrukcji do sufitów modułowych należy zwracać uwagę czy złącza pasują do istniejącej już konstrukcji sufitu podwieszanego. Konstrukcje nawet u jednego producenta mają różne sposoby połączeń i jedne nie pasują do drugich. Konstrukcje sufitów T24 i T15 sprzedaje się głównie w kolorze białym, lecz biały u każdego producenta ma inny odcień i uważny obserwator dostrzeże różnice koloru. Trzeba szczególnie uważać na elementy uzupełniające typy kątownik przyścienny. 

Hurtownia PSB Warszawa posiada stale w sprzedaży konstrukcje nietypowe np. kątowniki schodkowe przyścienne o różnej szerokości ramion. Klienci często poszukują profili przyściennych do łuków do konstrukcji sufitów podwieszanych. Sprzedajemy profile sufitowe do łuków które pozwalają estetycznie wykonać połączenia sufitu np. z jakimś słupem. Doszyć często klienci poszukują specjalistycznych profili i maskownic do sufitów podwieszanych np. przy zmianie sufitu z płyty GK na sufit kasetonowy. Dużą popularnością cieszą się profile które stosujemy przy zmianie poziomu sufitu.

Konstrukcja do sufitów metalowych - System Orcal


Specjalistyczna konstrukcja do systemów sufitów metalowych Armstrong. 

Konstrukcja do sufitów metalowych - System Orcal 3000

Konstrukcja do sufitów metalowych - System Orcal 1800

Bardzo ciekawą propozycją sufitów kasetonowych są sufity metalowe. Firma Armstrong wykonuje sufity metalowe które mocujemy na specjalnej konstrukcji. Płyty sufitowe kasetony metalowe mogą występować w różnych kolorach RAL. Firma Armstrong produkuje kasetony metalowe gładkie jak i perforowane. Kasetony metalowe mogą być zmywane wodą pod ciśnieniem i dzięki temu mają wiele nietypowych miejsc zastosowania.

ARMSTRONG KONSTRUKCJA cena

Armstrong sufity podwieszane cena

Konstrukcja T24

Sufit podwieszany Armstrong konstrukcja

Elementy sufitu podwieszanego Armstrong

Konstrukcja sufitu Armstrong

Dźwigar nośny z blachy kształtowej

Sufit podwieszany z ukrytą konstrukcja


Firmy wykonawcze zapraszamy do nawiązania współpracy z hurtownią PSB Warszawa.

Formularz kontaktowy

Zobacz płyty KASETONY SUFITOWE Ecophon | Armstrong | Knauf AMF | Rockfon |
Zobacz konstrukcję do sufitów modułowych T15, T25, T35...
Zobacz płyty Siniat, KnauftFermacellRigips konstrukcję ocynkowaną do GK zanjdziesz pod [linkiem...]