Artykuł: Nowatorska krawędź: Focus Ez

Przedstawiamy Ecophon Focus™ Ez, nowy sufit o ukośnie przyciętych krawędziach przypominających ostrze piły, który nada twoim wnętrzom prawdziwie niepowtarzalny wygląd i klimat. Nowe płyty Ecophon Focus™ Ez łączą komfort akustyczny z oszałamiającym wzornictwem. System Focus Ez posiada wbudowaną, widoczną konstrukcję nośną oraz ukośnie ścięte krawędzie, co otwiera przed architektami wnętrz szerokie pole po popisu. Zmieniając kierunek ułożenia płyt można w łatwy sposób uzyskać ciekawe efekty wizualne, całkowicie zmieniając wygląd sufitu. Widoczna powierzchnia paneli pokryta jest powłoką Akutex™ FT, która dostępna jest w szerokiej gamie kolorów, co pozwala stworzyć odpowiedni klimat wnętrza. Dzięki grubości 40 mm płyty Ecophon Focus™ Ez nie tylko zapewniają znakomite parametry akustyczne, ale można je także łatwo demontować.

System Focus Ez jest częścią rodziny produktów Ecophon Focus™. Produkty z linii Focus oferują szerokie spektrum możliwości projektowych i swobodę wyboru kolorów, krawędzi, rozmiarów płyt, rozwiązań oświetleniowych oraz stopnia widoczności elementów konstrukcyjnych. Wybierając gamę Focus łatwo stworzyć wnętrze o niepowtarzalnym charakterze, które idealnie wpisze się w architekturę całego budynku. 

Czy wiesz, że...

… pomysł na Focus Ez zrodził się w trakcie konkursu dla architektów? Uczestników poproszono o przedstawienie najlepszych pomysłów na płyty sufitowe o całkowicie nowym kształcie krawędzi, które pomogłyby im wcielić w życie ich koncepcje architektoniczne.

W oparciu o zgłoszone pomysły zaprojektowano system Ecophon Focus™ Ez.

Płyty Ecophon Focus - wszystkie krawędzie i kolory